Do swobodnej komunikacji między rodzicami a pracownikami lub dyrekcją stworzyliśmy komunikator, dzięki któremu w prosty sposób możemy skontaktować się z wybraną osobą.

Aby utworzyć nową wiadomość należy przejść do modułu Komunikacja > Wiadomości, a następnie skorzystać z zielonego przycisku 'Nowa' i wprowadzić odpowiedniego odbiorcę wiadomości.

Istnieją 3 rodzaje wiadomości:

  • Wiadomość do dyrekcji (kolor pomarańczowy) - taka wiadomość jest skierowana bezpośrednio do dyrekcji przedszkola/żłobka.

  • Wiadomość do wychowawców grupy dziecka (kolor zielony) - wiadomość zostanie dostarczona do nauczycieli przypisanych do wybranej grupy żłobka/przedszkola, jeżeli chcemy skierować wiadomość do konkretnego nauczyciela warto skorzystać z opcji wiadomości prywatnej.

  • Wiadomość prywatna (kolor fioletowy) - bezpośrednio do wskazanego odbiorcy.

Ważne! Rodzaj dostępnych wiadomości zależy od konfiguracji aplikacji dokonanej przez placówkę, jeżeli placówka nie wyrazi zgody na bezpośredni kontakt między rodzicem a nauczycielem opcja wiadomości prywatnych nie będzie dostępna.

Po wybraniu odbiorcy wprowadzamy treść wiadomości, do której możemy załączyć zdjęcia, pliki lub krótkie filmy w formie załącznika. Historia konwersacji będzie zapisana, aby w każdej chwili można było do niej powrócić.

W aplikacji mobilnej pojawi się powiadomienie push o otrzymaniu nowej wiadomości.

Ważne! Jeśli powiadomienia nie pojawiają się na telefonie spróbuj skonfigurować je z pomocą naszego artykułu - Powiadomienia w aplikacji

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?