Tablica ogłoszeń

Tablica ogłoszeń to miejsce, w którym placówka będzie informowała rodzica o wszystkich aktualnościach. W zależności od preferencji placówki mogą tutaj pojawiać się wszelkiego rodzaju ogłoszenia: jadłospis na następny tydzień, galerie zdjęć, filmy wideo oraz różne inne załączniki, a także ważne wydarzenia, o których chce poinformować placówka.


Rodzic na swoim koncie może wyświetlić tablice ogłoszeń po przejściu do modułu Ogłoszenia > Tablica ogłoszeń. Opublikowane ogłoszenia będą wyświetlały się w kategorii 'Wszystkie' oraz w wybranej przez placówkę kategorii.

Dodatkowo na górze tablicy widzimy przypięte ogłoszenia — zwykle są to najważniejsze informacje od placówki, do których rodzic ma łatwy dostęp, bez konieczności odszukiwania ogłoszenia.

Pod każdym ogłoszeniem można zostawić łapkę w górę oraz dodać komentarz, jeżeli placówka zezwoliła na komentowanie dodanego ogłoszenia. Należy pamiętać, że treści te będą widoczne również dla innych odbiorców tego postu.

Jeżeli chcemy usunąć dodany komentarz, wystarczy skorzystać z podświetlonej na czerwono ikony kosza.

Dzienne podsumowanie

Dzienne podsumowanie to główny ekran aplikacji, który będzie widoczny po zalogowaniu się rodzica na swoje konto. Znajdą się w nim dodawane ogłoszenia, wysłane aktywności dziecka, a także wydarzenia, które placówka dodała do kalendarza.

Z tego poziomu rodzic w szybki sposób może zgłosić nieobecność dziecka na wybrany dzień lub dni w przyszłości.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?