Tablica ogłoszeń to główny ekran aplikacji, który będzie widoczny po zalogowaniu się na konto rodzica. W zależności od preferencji placówki, mogą tutaj pojawiać się wszelkiego rodzaju ogłoszenia: menu cateringu na następny tydzień, galerie zdjęć, filmy wideo oraz różne inne załączniki.

Każdy dodany przez placówkę post ma adresata. Jeśli dodane zostało ogłoszenie dla całej placówki tzn., że wpis widzą rodzice wszystkich dzieci tej placówki, jeśli dodamy ogłoszenie dla grupy tzn., że wpis widzą tylko rodzice z tej jednej grupy.

Pod każdym wpisem można zostawić łapkę w górę oraz dodać komentarz (jeżeli placówka udostępnia taką opcję). Należy pamiętać, że treści te będą widoczne również dla innych odbiorców tego postu.

Dodatkowo na górze tablicy widzimy przypięte ogłoszenia - zwykle są to najważniejsze informacje od placówki, do których rodzic ma łatwy dostęp, bez konieczności odszukiwania ogłoszenia.

Tablica ogłoszeń to także miejsce, w którym możemy być na bieżąco z aktywnościami dziecka, pod warunkiem, że placówka wyśle taką aktywność do rodzica.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?