Konfiguracja

Aby umożliwić rodzicom wysyłanie wiadomości bezpośrednio do dyrekcji placówki należy przejść do ustawień aplikacji poprzez kliknięcie w prawym górnym rogu Zalogowany jako > Ustawienia aplikacji.

Następnie w sekcji 'Ustawienia wiadomości' zaznaczyć opcję 'Rodzice mogą wysyłać wiadomości do dyrektora' i zapisać wprowadzone zmiany.

Tworzenie wiadomości

Przechodząc do modułu Komunikacja > Wiadomości widzimy podział na 3 foldery: MOJE, INNE oraz ARCHIWUM.

Użytkownik, który posiada uprawnienia właściciela lub dyrektora, w zakładce 'MOJE' widzi wiadomości prywatne, konwersacje grupowe z pracownikami lub rodzicami oraz wiadomości skierowane bezpośrednio do dyrekcji. Aby wyświetlić tylko wiadomości do dyrekcji należy skorzystać z możliwego filtrowania aktualnie przeglądanej placówki.

W module 'Wiadomości' mamy możliwość utworzenia nowej konwersacji z rodzicem poprzez kliknięcie w 'Nowa' lub 'napisz nową wiadomość':

Następnie, poprzez wyszukiwarkę odbiorcy wiadomości, możemy wskazać imię/nazwisko rodzica do którego kierujemy wiadomość.

Wybierając odbiorcę: Kamil Dębski (Wiadomość od dyrekcji) utworzy się typ wiadomości 'Od/do dyrekcji' - czyli wiadomość widoczna dla wszystkich użytkowników o uprawnieniach min. Dyrektora.

Opcja Kamil Dębski (Wiadomość prywatna) to wiadomość widoczna tylko dla nadawcy i odbiorcy wiadomości. Dowiedz się więcej tutaj.

Po wysłaniu wiadomości, rodzic otrzyma powiadomienie push w aplikacji mobilnej.

PRZYKŁAD

Podgląd wiadomości z konta rodzica (od 'Dyrekcji placówki - Przedszkole Kolorowe')

Zobacz także:

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?