Moduł Rekrutacja umożliwia udostępnienie formularza wniosku w postaci wygenerowanego linku. Daje to możliwość złożenia takiego wniosku, dla rodziców nie posiadających kont w aplikacji, a dla Dyrekcji placówki możliwość zarządzania wpływającymi wnioskami w jednym miejscu.

Konfiguracja modułu Rekrutacja

Pierwszym krokiem jest stworzenie odpowiedniej konfiguracji modułu. W tym celu należy przejść do zakładki Placówka > Rekrutacja. Następnie wybrać Ustawienia.

Aplikacja zawiera gotowy formularz rekrutacyjny! Zanim przejdziesz do konfiguracji zobacz, jak wygląda przygotowany przez nas szablon wniosku:

Jeżeli wszystkie dane potrzebne do procesu rekrutacyjnego znajdują się w gotowym wniosku należy nadać tylko odpowiedni tytuł.

Natomiast jeżeli brakuje na nim potrzebnych danych, placówka ma możliwość dostosować formularz do swoich potrzeb w zakresie zgód rodziców oraz potrzebnych dodatkowych informacji o dziecku.

Ważne!

Link do formularza wniosku widoczny będzie po zapisaniu zmian.

Obsługa wniosków od rodziców

Wygenerowany link należy udostępnić rodzicom zainteresowanym rekrutacją, np. na stronie internetowej przedszkola. Rodzic wypełnia formularz i poprzez zapisz wysyła wniosek do placówki.

Następnie wniosek trafia do zakładki Rekrutacja. Widzimy imię i nazwisko dziecka, datę wysłania oraz status.

Aby zweryfikować wniosek należy kliknąć w konkretne dziecko. Z tego miejsca widzimy wszystkie uzupełnione dane wniosku, mamy możliwość pobrania wniosku w formacie PDF oraz zmiany statusu na przyjęty lub odrzucony.

Nadany status widoczny będzie także na liście wszystkich wniosków.

Sprawdź, jak dodać przyjęte dzieci do aplikacji:

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?