W naszej aplikacji możesz w każdym momencie sprawdzić rozliczenie za pobyt Twojego dziecka w placówce oraz dokonać płatności online (jeżeli placówka udostępniła taką możliwość).

Podgląd rachunku

W tym celu przejdź do modułu Rozliczenia > Lista rozliczeń, następnie aby sprawdzić składowe rachunku wybranego rozliczenia należy wybrać opcję 'Zobacz rachunek'.

W podsumowaniu rozliczenia można sprawdzić kwotę do zapłaty, kwotę wpłaconą oraz aktualne saldo rozliczenia. Poniżej widzimy także termin płatności.

Jeżeli placówka posiada osobne konta rozliczeniowe na posiłki oraz czesne, każda z tych pozycji będzie miała osobne saldo rachunku.

Płatność online

Główną zaletą płatności online poprzez aplikację jest to, ze kwota od razu księgowana jest na rachunku dziecka. W przypadku dokonanie przelewu tradycyjnego placówka musi zaksięgować wpłatę, stąd może ona pojawić się na koncie dziecka dopiero po kilku dniach.

Możesz dokonać płatności poprzez aplikację klikając przycisk 'Opłać rachunek'.

Zostaniesz przekierowany na stronę wyboru operatora. Należy wybrać odpowiedni bank, zaakceptować regulamin płatności oraz kliknąć w przycisk 'Przejdź do płatności':

Po zalogowaniu się do banku dane do płatności zostaną automatycznie uzupełnione. W celu ukończenia płatności należy zatwierdzić przelew na swoim koncie w banku.

W zależności od pakietu pośrednik płatności pobiera prowizję w wysokości 1 zł za każdy przelany 1000 zł, a więc jeżeli masz do zapłaty kwotę 782 zł wówczas prowizja wynosi 1 zł, natomiast przy kwocie 1345 zł prowizja wzrasta do 2 zł.

Ważne!

Jeżeli Twoja placówka korzysta z pakietu, który oferuje przelewy bez prowizji, z listy wybierz swój bank lub skorzystaj z opcji 'Mam konto w innym banku' i dokonaj tradycyjnego przelewu na wygenerowane dane.

Po zaksięgowaniu kwoty w placówce saldo rachunku w aplikacji zostanie wyrównane o kwotę, która została wpłacona.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?