W naszej aplikacji możesz w każdym momencie sprawdzić rozliczenie za pobyt Twojego dziecka w placówce oraz dokonać płatności online (jeżeli placówka udostępniła taką możliwość).

Podgląd rachunku

W tym celu przejdź do modułu Rozliczenia. Jeżeli chcesz sprawdzić składowe rachunku przejdź do: Zobacz szczegóły rachunku.

W podsumowaniu rozliczenia można sprawdzić kwotę do zapłaty, kwotę wpłaconą oraz aktualne saldo rozliczenia. Widzimy także termin płatności.

Jeżeli placówka posiada osobne konta rozliczeniowe na posiłki i czesne, każda z tych pozycji będzie miała osobne saldo rachunku.

Płatność online

Główną zaletą płatności online poprzez aplikację jest to, ze kwota od razu księgowana jest na rachunku dziecka. W przypadku dokonanie przelewu tradycyjnego placówka musi zaksięgować wpłatę, stąd może ona pojawić się na koncie dziecka po kilku dniach.

Możesz dokonać płatności poprzez aplikację klikając przycisk Zapłać on-line.

Zostaniesz przekierowany na stronę wyboru operatora, a po wyborze odpowiedniej dla Ciebie formy i zalogowaniu się do banku dane do płatności zostaną automatycznie uzupełnione. W celu ukończenia płatności należy zatwierdzić przelew na swoim koncie w banku.

W zależności od pakietu pośrednik płatności może pobrać prowizję w wysokości 1 zł za każdy przelany 1000 zł, czyli w przypadku kiedy masz do zapłaty kwotę 782 zł wówczas prowizja wynosi 1 zł, natomiast przy kwocie 1345 zł prowizja w tym przypadku wyniesie 2 zł.

Ważne!

Jeżeli Twoja placówka korzysta z pakietu, który oferuje przelewy bez prowizji, z listy wybierz swój bank lub skorzystaj z opcji Mam konto w innym banku i dokonaj tradycyjnego przelewu na wygenerowane dane.

Po zaksięgowaniu kwoty w placówce, saldo rachunku w aplikacji zostanie wyrównane o kwotę, która zostałą wpłacona.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?