W naszej aplikacji możesz w każdym momencie sprawdzić rozliczenie za pobyt Twojego dziecka w placówce oraz dokonać płatności online (jeżeli placówka udostępniła taką możliwość).

W tym celu przejdź do modułu Rozliczenia. Widok rozliczenia pokaże dokładnie jakie są składowe rachunku. Zobacz szczegóły rachunku.

Następnie przejdź do Podsumowania płatności i wybierz miesiąc, który Cię interesuje.

Możesz dokonać płatności poprzez aplikację klikając przycisk Zapłać on-line. Pośrednikiem płatności jest firma Blue Media. W zależności od pakietu firma może pobrać prowizję w wysokości 1 zł za każdy przelany 1000 zł, czyli w przypadku kiedy masz do zapłaty kwotę 782 zł wówczas prowizja wynosi 1 zł, natomiast przy kwocie 1345 zł prowizja w tym przypadku wyniesie 2 zł.

Zostaniesz przekierowany na stronę wyboru operatora, a po wyborze odpowiedniej dla Ciebie formy i zalogowaniu się do banku dane w komórkach zostaną automatycznie uzupełnione.

Ważne!

Jeżeli Twoja placówka korzysta z pakietu, który oferuje przelewy bez prowizji, z listy wybierz swój bank lub skorzystaj z opcji Mam konto w innym banku i dokonaj tradycyjnego przelewu na wygenerowane dane.

Po zaksięgowaniu kwoty w placówce, saldo rachunku w aplikacji zostanie wyrównane o kwotę, którą zapłaciłeś.

Jeżeli placówka udostępniła możliwość pobrania faktur to z poziomu podsumowania rozliczenia możesz ją pobrać w formie pliku PDF.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?